Sună-ne: 0760 111 923

Meciuri

Program meciuri

Data Ora Meci Competitie Stadion
17 Jun 2019 16:00 CSS 4 (2005) Mircea Eliade (2005) Summer Kid's Cup Eforie Sud
17 Jun 2019 08:00 CSS 4 (2005) ACS Luceafarul / CFR Constanta (2005) Summer Kid's Cup Eforie Sud
16 Jun 2019 16:50 3 KIDS Sport (2010) Luceafarul 2013 Constanta (2010) Summer Kid's Cup Eforie Nord
16 Jun 2019 12:00 3 KlDS Sport (2008) CSS Slobozia (2008) Summer Kid's Cup Agigea
16 Jun 2019 11:10 CSS 4 (2005) Atletic Gurghiu (2005) Summer Kid's Cup Eforie Sud
16 Jun 2019 10:30 3 KlDS Sport (2008) Argman (2008) Summer Kid's Cup Agigea
16 Jun 2019 08:50 3 KIDS Sport (2010) Luceafarul Galati (2010) Summer Kid's Cup Eforie Nord
15 Jun 2019 18:00 3 KlDS Sport (2008) Galactik (2008) Summer Kid's Cup Agigea
15 Jun 2019 15:00 3 KlDS Sport (2008) Cautis Steaua Sudului (2008) Summer Kid's Cup Agigea
15 Jun 2019 09:00 CSS 4 (2005) 0-3 FC Voluntari (2005) Summer Kid's Cup Eforie Sud
14 Jun 2019 19:20 3 KIDS Sport (2010) 2-1 CS Argman (2010) Summer Kid's Cup Eforie Nord
14 Jun 2019 16:40 3 KlDS Sport (2008) 0-8 Eforie (2008) Summer Kid's Cup Agigea
14 Jun 2019 15:00 CSS 4 (2005) 1-3 Sepsi OSK Sf Gheorghe (2005) Summer Kid's Cup Eforie Sud
09 Jun 2019 10:10 Olimpic (2007) 3 KIDS Sport (2007) AMFB (campionat) Sud Arena
08 Jun 2019 15:00 Daco-Getica (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Romprim
07 Jun 2019 19:00 3 KIDS Sport (2003) ACS Elite (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
21 Apr 2019 16:00 3 KIDS Sport (2007) Marius Lacatus (2007) AMFB (campionat) Sud Arena
21 Apr 2019 15:00 Pro Team (2005) CSS 4 (2005) AMFB (campionat) Biruinta
21 Apr 2019 15:00 3 KIDS Sport (2003) CS Progresul 2005 (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
20 Apr 2019 13:30 3 KIDS Sport verde (2010) 3 KIDS Sport albastru (2010) AMFB (campionat) Regie
20 Apr 2019 11:00 FC Rusanu (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Romprim
20 Apr 2019 09:00 CS Dinamo (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Dinamo sintetic
13 Apr 2019 01:00 3 KIDS Sport (2003) CS Sport Team (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
07 Apr 2019 10:00 CS FC Dinamo (2005) CSS 4 (2005) AMFB (campionat) Dinamo sintetic
06 Apr 2019 12:40 3 KIDS Sport albastru (2010) CSS 1 - 3 (2010) AMFB (campionat) Regie
06 Apr 2019 11:50 AS Termo (2010) 3 KIDS Sport verde (2010) AMFB (campionat) Regie
06 Apr 2019 10:00 Liceul Sf. Pantelimon (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Proluceafarul
06 Apr 2019 10:00 ACS Atletico 2003 (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Romprim
11 Nov 2018 15:00 CS Derby (2005) CSS 4 (2005) AMFB (campionat) Sud Arena
11 Nov 2018 14:50 3 KIDS Sport (2007) CHAMPION (2007) AMFB (campionat) Sud Arena
11 Nov 2018 11:00 3 KIDS Sport (2003) Sf. Pantelimon (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
11 Nov 2018 09:00 3 KIDS Sport (2004) CS Dinamo (2004) AMFB (campionat) 1 Decembrie
10 Nov 2018 13:00 Marius Lacatus (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Romprim
28 Oct 2018 16:00 3 KIDS Sport (2007) Real Stars (2007) AMFB (campionat) Sud Arena
28 Oct 2018 11:00 3 KIDS Sport (2004) Liceul Sf. Pantelimon (2004) AMFB (campionat) 1 Decembrie
28 Oct 2018 09:00 3 KIDS Sport (2003) SC FC R Bucuresti SA (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
27 Oct 2018 13:30 Tandem (2010) 3 KIDS Sport (2010) AMFB (campionat) Regie
27 Oct 2018 12:00 ACS Arsenal Sports (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Romprim
27 Oct 2018 09:00 Viitorul G (2005) CSS 4 (2005) AMFB (campionat) Energoutilaj
21 Oct 2018 16:30 Dan Chilom (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Daco-Getica
21 Oct 2018 16:00 3 KIDS Sport (2007) Marius Lacatus (2007) AMFB (campionat) Sud Arena
20 Oct 2018 14:20 3 KIDS Sport (2010) Tandem (2010) AMFB (campionat) Regie
20 Oct 2018 12:00 3 KlDS Sport (2008) CS FC Dinamo (2008) AMFB (campionat) Romprim
20 Oct 2018 10:00 CSS 4 (2005) Dacogetica (2005) AMFB (campionat) stadion 1 Decembrie
20 Oct 2018 09:00 FCSB (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) FCSB
14 Oct 2018 14:50 Marius Lacatus (2007) 3 KIDS Sport (2007) AMFB (campionat) Sud Arena
14 Oct 2018 12:00 ACS Dinamo Noua Generatie (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) CORESI
13 Oct 2018 13:30 Micii Fotbalisti (2010) 3 KIDS Sport (2010) AMFB (campionat) Regie
13 Oct 2018 11:30 CSS 4 (2005) Pro Team (2005) AMFB (campionat) stadion 1 Decembrie
13 Oct 2018 11:00 FC Rusanu (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Romprim
13 Oct 2018 09:00 3 KIDS Sport (2003) Concordia Chiajna (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
07 Oct 2018 14:50 3 KIDS Sport (2007) CS Chelsea (2007) AMFB (campionat) Sud Arena
07 Oct 2018 10:00 ACS Elite (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) ATHLETICO FLOREASCA
06 Oct 2018 14:30 3 KIDS Sport (2004) Steaua Noua Generatie (2004) AMFB (campionat) 1 Decembrie
06 Oct 2018 13:30 3 KIDS Sport (2010) CS Argman (2010) AMFB (campionat) Sud Arena
06 Oct 2018 11:00 3 KlDS Sport (2008) AS Romprim (2008) AMFB (campionat) Romprim
06 Oct 2018 09:00 AS Daimon (2005) CSS 4 (2005) AMFB (campionat) Rocar
05 Oct 2018 12:00 TANDEM (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) ProSport Arena
30 Sep 2018 13:40 AS Viitorul G (2007) 3 KIDS Sport (2007) AMFB (campionat) Sud Arena
29 Sep 2018 14:20 AS Termo (2010) 3 KIDS Sport (2010) AMFB (campionat) Regie
29 Sep 2018 11:00 3 KIDS Sport (2004) FC Mario (2004) AMFB (campionat) 1 Decembrie
29 Sep 2018 10:00 Inter Dumi (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Romprim
29 Sep 2018 09:00 3 KIDS Sport (2003) Tractiunea (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
27 Sep 2018 17:30 Prosport (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Baza Sportiva Clinceni
23 Sep 2018 16:00 FC Juniorul (2005) CSS 4 (2005) AMFB (campionat) Progresul Spartac
23 Sep 2018 13:40 3 KIDS Sport (2007) ACS Ilie Oana (2007) AMFB (campionat) Sud Arena
23 Sep 2018 11:00 FC Carmen Bucuresti (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Viitorul
22 Sep 2018 12:40 ACP 3 KIDS SPORT (2010) CSS 1 (2010) AMFB (campionat) Regie
22 Sep 2018 10:00 3 KlDS Sport (2008) ACS Zamsport (2008) AMFB (campionat) Romprim
22 Sep 2018 10:00 3 KIDS Sport (2004) TANDEM (2004) AMFB (campionat) 1 Decembrie
16 Sep 2018 12:30 AS Cosmosport (2007) 3 KIDS Sport (2007) AMFB (campionat) Sud Arena
16 Sep 2018 10:00 3 KIDS Sport (2003) ACS Sport Team (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
15 Sep 2018 11:50 CSS 1 (2010) 3 KIDS Sport (2010) AMFB (campionat) Regie
15 Sep 2018 11:30 3 KIDS Sport (2004) ACS Dinamo Noua Generatie (2004) AMFB (campionat) 1 Decembrie
15 Sep 2018 09:00 CSS 4 (2005) FC Voluntari (2005) AMFB (campionat) 1 Decembrie
15 Sep 2018 09:00 ACS Sparta Buc (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Romprim
09 Sep 2018 16:00 Steaua Noua Generatie (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Electroaparataj
09 Sep 2018 12:30 3 KIDS Sport (2007) Real Crangasi (2007) AMFB (campionat) Sud Arena
09 Sep 2018 11:00 Sf. Pantelimon (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Electroaparataj
08 Sep 2018 16:00 Olimpic (2005) CSS 4 (2005) AMFB (campionat) Energoutilaj
08 Sep 2018 11:50 3 KIDS Sport (2010) Santos (2010) AMFB (campionat) Sud Arena
08 Sep 2018 09:00 3 KlDS Sport (2008) InterBucharest (2008) AMFB (campionat) FIZICIENILOR
01 Jun 2018 12:30 Lic. Sf. Pantelimon (2006) CSS 4 (2006) AMFB (campionat) Sud Arena
28 May 2018 14:50 CSS 4 (2005) Lic. Tehn. Sf. Pantelimon (2005) AMFB (campionat) Sud Arena
27 May 2018 12:30 CSS 4 (2006) Zamsport (2006) AMFB (campionat) Sud Arena
26 May 2018 16:00 CS Derby (2005) CSS 4 (2005) AMFB (campionat) Sud Arena
26 May 2018 09:00 CS Dinamo (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Dinamo
23 May 2018 19:00 3 KIDS Sport (2003) Metaloglobus (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
20 May 2018 19:00 3 KIDS Sport (2004) Chitila (2004) AMFB (campionat) 1 Decembrie
20 May 2018 11:20 CSS 4 (2006) Steaua Noua Generatie (2006) AMFB (campionat) Sud Arena
19 May 2018 16:00 CSS 4 (2005) Danilescu (2005) AMFB (campionat) Sud Arena
19 May 2018 09:00 CSA Steaua (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) steaua
13 May 2018 11:20 Eugen Trica (2006) CSS 4 (2006) AMFB (campionat) Sud Arena
12 May 2018 17:10 AS Olimpic (2005) CSS 4 (2005) AMFB (campionat) Sud Arena
12 May 2018 12:00 ACS Victoria 2010 (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
12 May 2018 09:00 FC Voluntari (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Pipera
05 May 2018 10:30 3 KIDS Sport (2003) Dan Chilom (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
05 May 2018 09:00 3 KIDS Sport (2004) Vointa Crevedia (2004) AMFB (campionat) 1 Decembrie
29 Apr 2018 09:00 Mexic (2006) CSS 4 (2006) AMFB (campionat) Sud Arena
28 Apr 2018 16:00 Juniors Berceni (2004) 3 KIDS Sport (2004) Amical Berceni
28 Apr 2018 09:00 Best Team (2005) CSS 4 (2005) AMFB (campionat) Sud Arena
28 Apr 2018 09:00 ACS Elite (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) ATHLETICO FLOREASCA
22 Apr 2018 09:00 CSS 4 (2006) Inter Berceni 2017 (2006) AMFB (campionat) Sud Arena
21 Apr 2018 17:00 3 KIDS Sport (2004) Carmen Bucuresti (2003) Amical 1 Decembrie
21 Apr 2018 16:00 CSS 4 (2005) Antilopa (2005) AMFB (campionat) Sud Arena
21 Apr 2018 10:00 3 KIDS Sport (2003) CS Dinamo (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
14 Apr 2018 17:30 3 KIDS Sport (2004) Champion (2004) AMFB (campionat) stadion 1 Decembrie
14 Apr 2018 11:00 FCSB (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) FCSB
11 Apr 2018 18:00 3 KIDS Sport (2003) Regal Sport (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
05 Apr 2018 16:00 SC Juventus Bucuresti (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Daco-Getica
04 Apr 2018 10:00 3 KIDS Sport (2004) Liceul Sf. Pantelimon (2004) Amical 1 Decembrie
03 Apr 2018 15:00 3 KIDS Sport (2003) Academia Rapid (2003) Amical 1 Decembrie
17 Feb 2018 11:30 3 KIDS Sport (2004) Viitorul Bucuresti (2004) Amical Sud Arena
17 Feb 2018 10:30 Juniors Berceni (2005) CSS 4 (2005) Amical Berceni
17 Feb 2018 09:00 Juniors Berceni (2003) 3 KIDS Sport (2003) Amical Berceni
07 Feb 2018 01:00 FCSB (2003) 3 KIDS Sport (2003) Amical FCSB
26 Nov 2017 13:40 CSS 4 (2006) FC Voluntari 2 (2006) AMFB (campionat) Sud Arena
25 Nov 2017 15:00 3 KlDS Sport (2008) Champion (2008) AMFB (campionat) FIZICIENILOR
25 Nov 2017 14:50 CSS 4 (2005) Lic. Tehn. Sf. Pantelimon (2005) AMFB (campionat) Romprim
25 Nov 2017 14:00 3 KIDS Sport (2004) SC Dinamo 1948 SA (2004) Amical 1 Decembrie
25 Nov 2017 12:00 3 KIDS Sport (2003) FC Juniorul 2014 (2004) Amical 1 Decembrie
25 Nov 2017 10:00 3 KIDS Sport (2003) CSA Steaua (2003) AMFB (campionat) ATHLETICO FLOREASCA
08 Oct 2017 09:00 Mexic (2006) CSS 4 (2006) AMFB (campionat) Sud Arena
07 Oct 2017 16:00 CSS 4 (2005) Antilopa (2005) AMFB (campionat) Romprim
07 Oct 2017 12:30 Vointa Crevedia (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Crevedia
07 Oct 2017 08:30 Regal Sport (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) CORESI
05 Oct 2017 12:00 3 KIDS Sport (2003) Fair -PLay (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
05 Oct 2017 09:00 CSS 4 (2006) Inter Berceni 2017 (2006) AMFB (campionat) Sud Arena
01 Oct 2017 18:00 ACS Marius Lacatus (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Sud Arena
01 Oct 2017 09:00 CSS 4 (2006) Real Micii Campioni (2006) AMFB (campionat) Sud Arena
30 Sep 2017 14:50 Daimon (2005) CSS 4 (2005) AMFB (campionat) Sud Arena
30 Sep 2017 12:00 3 KIDS Sport (2004) Young Steaua Alexandria (2004) AMFB (campionat) 1 Decembrie
30 Sep 2017 10:00 Real Sport (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Agronomiei
30 Sep 2017 10:00 3 KIDS Sport (2003) SC Juventus Bucuresti (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
24 Sep 2017 10:10 New Star (2006) CSS 4 (2006) AMFB (campionat) Sud Arena
23 Sep 2017 17:00 3 KIDS Sport (2003) REAL Crangasi (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
23 Sep 2017 14:50 CSS 4 (2005) ACS Juniorul 2014 (2005) AMFB (campionat) Sud Arena
23 Sep 2017 10:30 SC Dinamo 1948 SA (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Complex Sportiv Ion Tiriac (Granitul)
23 Sep 2017 10:00 3 KlDS Sport (2008) Concordia Chiajna (2008) AMFB (campionat) FIZICIENILOR
22 Sep 2017 17:00 Viitorul Bucuresti (2004) 3 KIDS Sport (2004) Amical Viitorul
17 Sep 2017 13:00 CS TC Champion (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Biruinta
17 Sep 2017 09:00 Venus 1914 (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Biruinta
16 Sep 2017 10:00 3 KIDS Sport (2003) LPS Mircea Eliade (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
16 Sep 2017 09:00 ACS Ilie Oana (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Agronomiei
10 Sep 2017 17:30 3 KIDS Sport (2004) CSS 6 (2004) AMFB (campionat) stadion 1 Decembrie
10 Sep 2017 15:30 3 KIDS Sport (2003) Concordia Chiajna (2003) AMFB (campionat) stadion 1 Decembrie
09 Sep 2017 10:00 FC Mario (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Fratia (Vulcan)
09 Sep 2017 09:00 3 KlDS Sport (2008) Dinamo Noua Generatie (2008) AMFB (campionat) Agronomiei
03 Sep 2017 18:00 3 KIDS Sport (2003) CSS 2 (2003) AMFB (campionat) 1 Decembrie
03 Sep 2017 13:00 CS Sport Team (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Agronomiei
02 Sep 2017 17:00 AFC Comprest GIM (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Rocar
21 May 2017 13:00 Calcio (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Rocar
20 May 2017 17:00 ACS FC ACADEMICA CLINCENI (2002) 3 KIDS Sport (2003) Amical Stadion Clinceni
20 May 2017 14:50 ACS Elite FA 1 (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) CORESI
20 May 2017 09:00 Prosport (2006) 3 KIDS Sport (2006) AMFB (campionat) ProSport Arena
13 May 2017 18:00 CS Sport Team (2006) 3 KIDS Sport (2006) AMFB (campionat) Tineretului
13 May 2017 14:00 ACS Juniorul 2014 (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Gorjului (BSP Arena)
13 May 2017 13:40 3 KIDS Sport (2004) ACS Steaua Noua Generatie (2004) AMFB (campionat) Teren Clubul Diplomatilor
06 May 2017 15:50 ACS INITIAL (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
06 May 2017 13:00 FC Rusanu (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
06 May 2017 09:00 1 Decembrie (2002) 3 KIDS Sport (2003) Amical stadion 1 Decembrie
06 May 2017 08:00 3 KIDS Sport (2006) ACS Dinamo Noua Generatie I (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
22 Apr 2017 15:50 AFC Comprest GIM (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
22 Apr 2017 13:00 Vointa Crevedia 2010 (2006) 3 KIDS Sport (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
22 Apr 2017 09:00 CS Sport Team (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Laromet
22 Apr 2017 09:00 3 KlDS Sport (2008) ACS Zamsport 2 (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
20 Apr 2017 17:00 3 KIDS Sport (2003) AFC Comprest GIM (2003) AMFB (campionat) ATHLETICO FLOREASCA
08 Apr 2017 15:50 3 KIDS Sport (2004) FC Metaloglobus (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
08 Apr 2017 12:00 3 KIDS Sport (2006) Nord Sport (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
08 Apr 2017 09:30 SC Dinamo 1948 SA (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Complex Sportiv Ion Tiriac (Granitul)
08 Apr 2017 09:00 ACS Real Sport (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
02 Apr 2017 09:00 3 KIDS Sport (2003) ACS Elite (2003) AMFB (campionat) ATHLETICO FLOREASCA
01 Apr 2017 12:00 Open Sport Academy (2006) 3 KIDS Sport (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
01 Apr 2017 10:00 AS Tinere Sperante (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
01 Apr 2017 10:00 3 KlDS Sport (2008) CS Derby (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
25 Mar 2017 15:50 3 KIDS Sport (2004) ACS Victoria 2010 (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
25 Mar 2017 11:00 3 KIDS Sport (2006) ASF Micii Fotbalisti (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
25 Mar 2017 11:00 Concordia Chiajna (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Concordia Chiajna (Rosu)
25 Mar 2017 10:00 ACS Unirea Dobroesti II (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
12 Mar 2017 09:00 SC Juventus Bucuresti (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Daco-Getica
11 Mar 2017 15:50 CS Milanneto II (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
11 Mar 2017 12:00 ACS Unirea Dobroesti III (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
11 Mar 2017 11:00 3 KIDS Sport (2006) SC Dinamo 1948 SA (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
04 Mar 2017 16:00 3 KIDS Sport (2003) 1-1 LPS Mircea Eliade (2003) AMFB (campionat) ATHLETICO FLOREASCA
10 Dec 2016 01:00 3 KIDS Sport (2003) LPS Mircea Eliade (2003) AMFB (campionat) ATHLETICO FLOREASCA
04 Dec 2016 11:00 CS Sport Team (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Agronomiei
03 Dec 2016 10:00 3 KlDS Sport (2008) ACS Zamsport (2008) AMFB (campionat) FIZICIENILOR
03 Dec 2016 10:00 3 KIDS Sport (2004) CS Delcea Fotbal Team (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
27 Nov 2016 10:00 3 KIDS Sport (2006) LPS Mircea Eliade (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
26 Nov 2016 15:50 CS Milanneto I (2004) 2-1 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
26 Nov 2016 10:00 FC Milisport (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
20 Nov 2016 10:00 ACS Dinamo Noua Generatie II (2006) 1-9 3 KIDS Sport (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
19 Nov 2016 10:00 3 KIDS Sport (2004) 2-2 AS Junior 55 (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
19 Nov 2016 10:00 ACS Juniorul 2014 (2003) 6-0 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) IOR
19 Nov 2016 08:30 3 KlDS Sport (2008) 3-5 ACS Steaua Noua Generatie (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
13 Nov 2016 11:00 CS Dinamo (2003) 1-2 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Dinamo
12 Nov 2016 15:50 3 KIDS Sport (2004) 4-1 ACS Seven Star Junior (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
12 Nov 2016 09:00 3 KlDS Sport (2008) 4-6 FC Rusanu (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
12 Nov 2016 09:00 ACS Dinamo Noua Generatie I (2006) 7-4 3 KIDS Sport (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
05 Nov 2016 15:50 AS Cosmo Sports (2004) 0-8 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
05 Nov 2016 14:00 3 KIDS Sport (2006) 4-2 AS Best Team (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
05 Nov 2016 10:00 ASC Marius Lacatus (2008) 1-9 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
05 Nov 2016 09:00 3 KIDS Sport (2003) 3-2 CS Sport Team (2003) AMFB (campionat) ATHLETICO FLOREASCA
30 Oct 2016 16:00 AFC Comprest GIM (2003) 2-1 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Rocar
29 Oct 2016 14:00 3 KIDS Sport (2006) Vointa Crevedia 2010 (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
29 Oct 2016 10:00 3 KIDS Sport (2004) 4-0 AFC Comprest GIM (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
22 Oct 2016 15:50 FC Metaloglobus (2004) 0-1 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
22 Oct 2016 13:00 Nord Sport (2006) 5-6 3 KIDS Sport (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
22 Oct 2016 11:30 3 KIDS Sport (2003) 0-6 SC Dinamo 1948 SA (2003) AMFB (campionat) ATHLETICO FLOREASCA
22 Oct 2016 10:00 3 KlDS Sport (2008) 3-1 ACS Real Sport (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
15 Oct 2016 13:00 3 KIDS Sport (2006) 3-3 Open Sport Academy (2006) AMFB (campionat) Sud Arena
15 Oct 2016 12:00 ACS Elite F.A. (2003) 2-1 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Luxten - Revizia Vagoane
15 Oct 2016 11:00 CS Derby (2008) 0-2 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
15 Oct 2016 10:00 3 KIDS Sport (2004) 2-2 CSA Steaua (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
12 Oct 2016 14:00 3 KlDS Sport (2008) FC Rusanu (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
12 Oct 2016 11:00 CS Dinamo (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Dinamo
12 Oct 2016 09:00 ACS Dinamo Noua Generatie I (2006) 3 KIDS Sport (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
09 Oct 2016 09:00 3 KIDS Sport (2003) Concordia Chiajna (2003) AMFB (campionat) ATHLETICO FLOREASCA
08 Oct 2016 15:50 ACS Victoria 2010 (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
08 Oct 2016 12:00 ASF Micii Fotbalisti (2006) 3 KIDS Sport (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
08 Oct 2016 11:00 3 KlDS Sport (2008) ACS Unirea Dobroesti II (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
02 Oct 2016 08:15 CS Inter Galaxy (2003) 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) Sud Arena
01 Oct 2016 12:00 3 KIDS Sport (2006) AS Tiki Taka (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
01 Oct 2016 12:00 ACS Unirea Dobroesti I (2008) 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
01 Oct 2016 10:00 AS Dan Chilom (2004) 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
24 Sep 2016 15:50 3 KIDS Sport (2004) 11-0 CS Milanneto II (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
24 Sep 2016 12:00 3 KlDS Sport (2008) 12-0 ACS Unirea Dobroesti III (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
24 Sep 2016 11:20 SC Dinamo 1948 SA (2006) 10-3 3 KIDS Sport (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
24 Sep 2016 09:00 3 KIDS Sport (2003) 1-3 SC Juventus Bucuresti (2003) AMFB (campionat) ATHLETICO FLOREASCA
18 Sep 2016 17:00 LPS Mircea Eliade (2003) 3-1 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) LPS Mircea Eliade
17 Sep 2016 13:00 ACS Zamsport (2008) 0-2 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
17 Sep 2016 11:20 3 KIDS Sport (2006) AS Young Tigers (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
17 Sep 2016 10:00 CS Delcea Fotbal Team (2004) 3-1 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
11 Sep 2016 18:30 AFC Rapid (2003) 0-3 3 KIDS Sport (2003) AMFB (campionat) ProSport Arena
10 Sep 2016 15:50 3 KIDS Sport (2004) 6-1 CS Milanneto I (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
10 Sep 2016 13:00 3 KlDS Sport (2008) 6-3 FC Milisport (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
10 Sep 2016 10:10 LPS Mircea Eliade (2006) 3-7 3 KIDS Sport (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
06 Sep 2016 11:40 3 KlDS Sport (2008) ASTRA Kids (2008) Art Sport Total Junior (turneu) FIZICIENILOR
06 Sep 2016 10:50 JOKER CLUB Bucuresti (2008) 3 KlDS Sport (2008) Art Sport Total Junior (turneu) Parc National (Maior Coravu)
06 Sep 2016 09:10 3 KlDS Sport (2008) 6-2 ACADEMICA Clinceni (2008) Art Sport Total Junior (turneu) Parc National (Maior Coravu)
03 Sep 2016 17:00 3 KIDS Sport (2003) 1-5 ACS Juniorul 2014 (2003) AMFB (campionat) ATHLETICO FLOREASCA
03 Sep 2016 14:00 ACS Steaua Noua Generatie (2008) 2-6 3 KlDS Sport (2008) AMFB (campionat) Dobroesti
03 Sep 2016 10:10 3 KIDS Sport (2006) 1-6 ACS Dinamo Noua Generatie I (2006) AMFB (campionat) Agronomiei
03 Sep 2016 10:00 AS Junior 55 (2004) 0-2 3 KIDS Sport (2004) AMFB (campionat) Sud Arena
01 Sep 2016 10:15 ASC Municipal Dunarea Galati (2003) 0-0 3 KIDS Sport (2003) E.ON Kinder Tg. Mures (turneu) Kinder
31 Aug 2016 18:00 3 KlDS Sport (2008) Voinicelul (2008) Amical FIZICIENILOR
31 Aug 2016 09:15 ACS Speranta Tg. Mures (2003) 1-2 3 KIDS Sport (2003) E.ON Kinder Tg. Mures (turneu) Kinder
30 Aug 2016 11:45 3 KIDS Sport (2003) 0-8 Viitorul Oradea (2003) E.ON Kinder Tg. Mures (turneu) ASA Tg. Mures
29 Aug 2016 16:15 3 KIDS Sport (2003) 0-2 AFC Odorheiul Secuiesc (2003) E.ON Kinder Tg. Mures (turneu) ASA Tg. Mures
29 Aug 2016 08:00 ASA Tg. Mures (2003) 4-1 3 KIDS Sport (2003) E.ON Kinder Tg. Mures (turneu) ASA Tg. Mures
26 Aug 2016 18:20 Concordia Chiajna (2003) 7-1 3 KIDS Sport (2003) Amical Concordia Chiajna (Rosu)
26 Aug 2016 17:00 Concordia Chiajna (2004) 4-2 3 KIDS Sport (2004) Amical Concordia Chiajna (Rosu)
25 Aug 2016 17:00 3 KlDS Sport (2008) 3-3 ACS Zamsport (2008) Amical FIZICIENILOR
18 Aug 2016 18:00 3 KlDS Sport (2008) 10-10 ACS Zamsport (2008) FIZICIENILOR
02 Apr 2016 11:00 ACP 3 Kids Sport (2002) Concordia Chiajna (2002) Berceni
02 Apr 2016 09:00 Ajax Noua Generatie (2004) 3 KIDS Sport (2004) Bragadiru
10 May 2015 12:30 ACS Berceni (1999) AFC Odorheiul Secuiesc (2003) Berceni
10 May 2015 11:00 3 KIDS Sport (2003) AS Espanyol (2001) Berceni
03 May 2015 17:30 ACP 3 Kids Sport (2002) AS Tiki Taka (2002) Berceni
03 May 2015 16:00 ACP 3 Kids Sport (2002) ACS Regal Sport Bucuresti (2002) Berceni